czwartek, 21 czerwca 2018

Uwielbiam tworzyć dla ludzi z pasją  taką osobą jest Agnieszka  
Aga,spełniaj marzenia,odkrywaj świat  Życzę Ci tego z całego serducha 

"Świat jest książką i Ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę"

Tekturki: Filigranki
stempelki Stemplove
Baza: GoatBox





Pozdrawiam,Monia ;)

poniedziałek, 11 czerwca 2018

Dzień dobry  
Nadchodzi lato,sezon ślubny przed nami  
U mnie ostatnio zrobiło się troszkę 'wybuchowo" więc pokaże Wam efekty mojej ostatniej pracy-ślubny exploding box gdzie na jednej ze ścianek pojawiło się miejsce na pieniądze 

Oczywiście nie mogło zabraknąć przepięknych stempelków od Stemplove a także uroczej,tematycznej tekturki od Craftyenjoyments,które dodają uroku każdej pracy.Cudowna baza od GoatBox 
Dziękuję również Aga Sadza Borysewicz z Pretty Pink digital&craft design za śliczny znak wodny,który od dziś będzie się dumnie prezentował na moich pracach  
Zapraszam do obejrzenia.
Pozdrawiam, Monia



Ahoj! Blogowa przygodo ;)

STAŁO SIĘ! BĘDĘ PROWADZIŁA DLA WAS BLOGA!
Nieśmiało a zarazem z uśmiechem na buzi witam się z Wami na moim Blogu gdzie będę Wam przedstawiać kreatywną część mojego życia.Kocham tworzyć i chętnie się będę tym z Wami dzielić.


Mam na imię Monika.Od 4 lat mieszkam w Anglii.Jestem szczęśliwą Mamą oraz żoną.Na co dzień wiecznie uśmiechniętą optymistka cieszącą się każdą chwilą swojego życia.Swoje pierwsze kartki zrobiłam z synkiem do przedszkola i od tamtej pory narodziła się we mnie miłość do tworzenia. Scrapbooking i cardmaking dają mi wiele radości. Najbardziej lubię tworzyć kiedy wszyscy domownicy już śpią.Jest to wtedy mój czas na relaks i odprężenie przy tworzeniu między innymi kartek,zaproszeń,eksplodujących pudełeczek czy też ramek przestrzennych.Cały czas się uczę by udoskonalać swój warsztat.Każdy z Nas powinien posiadać jakieś pasje. Moją jest scrapbooking i cardmaking.
 


Zapraszam Was serdecznie abyście towarzyszyli mi tutaj na co dzień.A ja w zmian będę starała się zarazić Was pasją do tworzenia a także dostarczać mnóstwa inspiracji.

Pozdrawiam,Monia ;)

Piękne zdjęcie stworzyła dla mnie Aga Sadza Borysewicz z Pretty Pink digital & craft design ;)