Dzień dobry ;)
Dzisiaj na blogu oraz w Fabryce Serc mam dla Was pudełeczko z okazji narodzin pięknej Księżniczki o imieniu Maya ;) Rodzicom serdecznie gratuluję.Mam nadzieje,że pudełeczko sprezentowane przez Panią Ole się spodobało ;)
Piękne tekturki 3d takie jak łóżeczko możecie kupić w Craftyenjoyments a także cudowne papiery Lemoncraft i nie tylko ;)
Kwiatuszek z foamiranu na wieczku wykonany przeze mnie ;)
Pozdrawiam,
Monia



