wtorek, 7 sierpnia 2018

Zaproszenia urodzinowe w stylu rustykalnym...

Witam Was bardzo serdecznie ;)
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać zaproszenia urodzinowe w stylu rustykalnym ;) 
Sami zobaczcie jak wspaniale się prezentują.Są idealnym rozwiązaniem dla osób,które kochają prostotę i naturę.Bo w takich zaproszeniach można również wykorzystać kwiaty najlepiej suszone.Dodają niesamowitego uroku i myślę,że jutro podczas spaceru zaopatrzę się w lawendę i inne kwiaty,które będę mogła wykorzystać do wykonania następnych zaproszeń w tym stylu.




Do stworzenia moich zaproszeń użyłam następujących produktów : papier ekologiczny, białe serwetki papierowe a także sznurek jutowy.Uroczym wykończeniem są drewniane serduszka.To sprawiło,że idealnie wpasowały się w założenia stylu rustykalnego.I o to właśnie mi chodziło.


Pozdrawiam i zapraszam Was na mojego fb Fabryka Serc
Monika 



piątek, 3 sierpnia 2018

Domek 3D dla malutkiej dziewczynki ;)

                                                              Witajcie kochani! 
Dzisiaj przychodzę do Was z czymś zupełnie innym niż dotychczas. Mam nadzieję,że będziecie Wam się podobała moja inspiracja, którą wykonałam dla Craftyenjoyments Wykonanie tej pracy zajęło mi troszkę więcej czasu ale myślę,że było warto czekać na ten efekt końcowy, który Wam pokaże  Nie mogę się doczekać bo jestem z tego bardzo dumna  Podjęłam się tego wyzwania i nieskromnie stwierdzę, że dałam rade. Zapraszam do obejrzenia zdjęć domku 3d w którym mogłam niesamowicie zaszaleć używając tekturek 3D z mojego ukochanego sklepu Craftyenjoyments Domek okleiłam używając w większości papierów firmy Lemoncraft co sprawiło, że domek stał się 
bardziej realny i przytulny.






Wszystko co użyłam w swojej pracy możecie kupić moim ulubionym sklepie


Dziękuję,że jesteście ;)
Buziaki,
Monika

środa, 1 sierpnia 2018

Zaproszenia na Chrzest Święty Zuzanny ;)

Zaproszenia na Chrzest Święty słodziutkiej Zuzanny 🕊
Holy Baptism invitations 🕊

„Serduszko Dziecka małe,
Jak lilia musi być białe,
Jak lilia musi być czyste
Jak toń wody przejrzyste „

Dziękuje za stempelek kochanej i niezastąpionej Judi ze Stemplove  


Buziaki i uściski
Monia ;)

❤️



Bu