wtorek, 7 sierpnia 2018

Zaproszenia urodzinowe w stylu rustykalnym...

Witam Was bardzo serdecznie ;)
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać zaproszenia urodzinowe w stylu rustykalnym ;) 
Sami zobaczcie jak wspaniale się prezentują.Są idealnym rozwiązaniem dla osób,które kochają prostotę i naturę.Bo w takich zaproszeniach można również wykorzystać kwiaty najlepiej suszone.Dodają niesamowitego uroku i myślę,że jutro podczas spaceru zaopatrzę się w lawendę i inne kwiaty,które będę mogła wykorzystać do wykonania następnych zaproszeń w tym stylu.




Do stworzenia moich zaproszeń użyłam następujących produktów : papier ekologiczny, białe serwetki papierowe a także sznurek jutowy.Uroczym wykończeniem są drewniane serduszka.To sprawiło,że idealnie wpasowały się w założenia stylu rustykalnego.I o to właśnie mi chodziło.


Pozdrawiam i zapraszam Was na mojego fb Fabryka Serc
Monika 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz