niedziela, 28 października 2018

Witaj na świecie Księżniczko...

Dzień dobry ;) 
Dzisiaj na blogu oraz w Fabryce Serc mam dla Was pudełeczko z okazji narodzin pięknej Księżniczki o imieniu Maya ;) Rodzicom serdecznie gratuluję.Mam nadzieje,że pudełeczko sprezentowane przez Panią Ole się spodobało ;)






Piękne tekturki 3d takie jak łóżeczko możecie kupić w Craftyenjoyments a także cudowne papiery Lemoncraft i nie tylko ;) 
Kwiatuszek z foamiranu na wieczku wykonany przeze mnie ;)

Pozdrawiam,
Monia


1 komentarz:

  1. Prezent otrzymała moja córeczka Maya, coś niesamowitego! Jest to zdecydowanie najpiękniejsza pamiątka jaką otrzymaliśmy. Ogromne podziękowania Pani Monice za trud i pracę poświęcone wykonaniu tego dzieła sztuki. Polecam gorąco!

    OdpowiedzUsuń