czwartek, 27 sierpnia 2020

Powrót :)

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie :)

 Bardzo dawno nie dodawałam niczego na bloga. I w sumie może nadal bym tego nie robiła ale skłoniła mnie do tego rozmowa z bardzo miłym chłopcem, który nie posiada Facebooka a chciał oglądać to co tworzę. Tak więc Olivierku.K będę prowadzić bloga byś i Ty mógł tutaj mnie odwiedzać :)

A teraz postaram się powoli nadrobić zaległości i dodawać posty z pracami bieżącymi :)


Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

Dzisiaj pokaże Wam kartkę (czekoladownik) który miałam przyjemność stworzyć z okazji Pierwszej Komunii Świętej :)

Kartka ta nie tylko ma życzenia ale również ukrytą w środku kieszonkę na czekoladę ;)

Zapraszam :)



 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz