piątek, 21 września 2018

„Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno – miłować...


„Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno – miłować” ( Jan Paweł II )
Miłego dnia Wam życzę!


Mam nadzieje,że zainspiruje Was do stworzenia czegoś podobnego ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz