Fabryka Serc-Monika Miłek
piątek, 21 września 2018
„Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno – miłować...
„Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić, to tylko jedno – miłować” ( Jan Paweł II )
Miłego dnia Wam życzę!
Mam nadzieje,że zainspiruje Was do stworzenia czegoś podobnego ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz